Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 Starptautiskā velomobiļu tūre Eiropā

Ziņa publicēta: 17.07.2014 13:48
Pilnā sparā rit 3000 km garais Lielais Baltijas jūras brauciens, kura mērķis ir sniegt priekšstatu par ilgstspējīgu mobilitāti tūrisma jomā, apceļojot astoņas Ziemeļeiropas valstis ar velomobiļiem. Pārvietošanās ar šo Latvijā neierasto transporta veidu ceļojumu padarīs ātru un komfortablu, turklāt to apskatīt būs iespēja arī citu valstu iedzīvotājiem.

Kopumā ceļā tiks pavadīta 21 diena un Latvijā braucēji ieradīsies jau 17.jūlijā. Kā uzskata pasākuma organizatori, velomobilis ir viens no transportiem, kas būtiski raksturo pārvietošanās mobilitāti, vides tīrību un veselīgu dzīvesveidu.

Brauciena rīkotāji aktīvi iesaistās arī citās ar velobraukšanu saistītās aktivitātēs, tajā skaitā starptautiskās kampaņas Bike to work attīstīšanā, kas savu darbību šogad uzsākusi arī Latvijā.

Astoņpadsmit braucēju veiktajam maršrutam līdzi varēs sekot, vērojot kustības maršrutu internetā vai lejupielādējot GPX. Par brauciena gaitu cilvēki tiks informēti arī sociālajā tīklā twitter, izmantojot #gbsr2014, kā arī facebook. Sīkāk lasiet www.gbsr2014.eu/

Patika? Lasi arī tupmāk, atzīmē
Tavs komentārs:
Vārds, Uzvārds:*
e-pasts:* (netiek publicēts)
Aprēķiniet: 13 + 3 =
 »
Top.LV