Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
Foto un video
Velo padomi
Velo padomi (angļu valodā)
Velo tehnoloģijas
Velo joki
Velo satiksme
Velo dizains
Velo pasākumi
Velo kultūra
Velo sports un piedzīvojumi
Riteņbraucēju apvienībā
TEDx par velo
Velo drošība
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 1  2
Tiešā pievada divritenis - bicymple
Džošs Bektels (Josh Bechtel) no ASV izgudrojis velosipēdu. Tā varētu teikt, vērojot kustībā itkā parasto divriteni, taču stipri vienkāršotu - bez ķēdes un zobratu pievada. Kustībā braucamrīks brīžiem atgādina vienriteni, kam nezkāpēc piemontēts pārveidots divriteņa rāmis un stūre ar priekšējo ratu. lasīt tālāk »
Velo spieķu ornaments. Baudāms vien kustībā.
Katrs var kļūt mākslinieks. Vajadzīgi tik divi velosipēdi ar pie spieķiem stiprinātām paralēlām loksnēm. Griežot ratus ar atšķirīgu ātrumu...
Revolūcija velo apgaismojumā
Divas LED spuldzīšu virknes piemontētas attiecīgi priekšējam un aizmugurējam ratam nodrošina gan braucēja ceļa izgaismojumu, gan tā pamanāmību. Programmatūra nodrošina, ka neatkarīgi no izvēlētā braukšanas ātruma pa rata aploci vienmērīgi izvietotās baltās gaismas spuldzes izgaismojas velosipēda priekšā, bet sarkanās - pakaļpusē. Savukārt, kad braucējs piestājis, gaismiņas ļoti pamanāmi zib uz abiem ratiem. Baterijas uzlādējamas caur USB.
Velo animācija
Kājminams Porsche
Internetā atrodams video ar kādu visai savdabīgu Porsche. "Ferdinand 911 GT3 RS" veidots no no plastmasas caurulēm, kartona un folijas, tā svars - tikai 99,6 kilogrami. Šādai automašīnai neparastā dzinēja dēļ tas izpelnījies vislēnākā Porsche titulu. Kāds sakars ar velosipēdiem? Šķiet, ka lielāks, kā ar auto...
Bērna ratiņi - velosipēds!
Taga ir neparasti bērna ratiņi - tie viegli transformējami par trīsriteņu velosipēdu ar uzkabināmu sēdeklīti bērna pārvadāšanai, kas padara ikdienas pastaigu ar mazuli daudz interesantāku.
 
1  2
 »
Top.LV